Akumulátorový šroubovák KRAFT SUITE

Kód produktu: 09604

Dostupnost: do týdne

400 Kč bez DPH

484 Kč včetně DPH

Akumulátorový šroubovák se sklíčidlem s 1/4" šestihranem, osazeným navíc unikátní hlavicí s šesti různými bity, která umožňuje jejich okamžitou výměnu. Osazeno vestavěným 3,6 V Li-ion akumulátorem s výtečnou kapacitou 1300 mAh, který je vyroben na základě nejnovějších poznatků na poli ukládání elektrické energie.

Systém Super Quick osazený na tomto šroubováku disponuje hlavicí se šesti bity na vyklápěcích ramenech. Naleznete mezi nimi 2x plochý, 2x křížový a 2x šestihranný (imbus) bit pro běžné použití. Balení navíc obsahuje o náhradní bity, magnetický držák bitů, nabíječku 230V a kloubový nástavec pro šroubování v nepřístupných místech. Vše přehledně uspořádáno v robustním plastovém kufříku, který je uzavíratelný.

Jedinečné provedení, které umožňuje snadnou změnu konstrukce z klasické pistolové na rovnou je použití. Pravý / levý chod a osvětlení pracovního prostoru dělají tento šroubovák nepostradatelným společníkem jak pro domácnost, tak i na cesty.

Záruka 24 měsíců se nevztahuje na věci poškozené opotřebením nebo nesprávnou manipulací v rozporu s návodem k použití. Životnost baterie je 6 měsíců od data prodeje.

Technická data
akumulátor
Li-ion 3,6 V 1300 mAh
otáčky (bez zatížení)
150 ot./min
pravý / levý chod
ano / ano
osvětlení
ano, 1x LED
sklíčidlo
šestihran 1/4"
nabíječka napájení
230 V ~ 50 Hz, 2 W
doba nabíjení
cca 3 - 5 hod.
úroveň akustického tlaku
Lpa < 70 dB (A)
vibrace
zrychlení < 2,5 m/s