Nádrž LPG toroidní ZTP650/200/54L EXTERNI, Firma GZWM

Kód produktu: ZTP650/200/54

Toroidní nádrž na vnější multiventil pro instalaci do kufru vozidla respektive do prohlubně pro rezervní kolo v podlaze kufru auta, nebo k zavěšení pod auto u vozidel která mají rezervní kolo zavěšené pod podlahou.

Dostupnost: do týdne

3 719 Kč bez DPH

4 500 Kč včetně DPH

Základní specifikace

  • Průměr nádrže je 650mm
  • Výška nádrže je 200mm
  • Objem nádrže je 54Litrů

Detailní popis

     Nádrž na zkapalněný propan-butan pro montáž do vozidel přestavěných na alternativní pohon LPG. Tato nádrž je konstrukcí určena pro montáž do prostoru rezervního kola v prohlubni podlahy kufru vozidla s tím, že příruba pro multiventil vyčnívá otvorem v obvodové části prohlubně pro rezervní kolo tak, že víceúčelový ventil se montuje až po usazení nádrže a je umístěn vně vozidla. Druhou možností je zavěšení nádrže pod podlahu vozidla, takže je celá vně vozidla, v tom případě musí být připevněna samostatným držákem(ocelová pásovina do kříže), nebo se nádrž prošroubuje k navařeným matkám na vrchní časti nádrže skrz podlahu vozidla(některé nádrže v tomto provedení mají ještě označení ZTPZ ).


   
      Montáži nádrže LPG je třeba věnovat zvýšenou pečlivost s ohledem na bezpečnost při případném nárazu vozidla při autonehodě. Naplněná nádrž má hmotnost až několik desítek kg. Přetížení při nárazu vozidla může způsobit vytržení neodborně namontované nádrže, která se v mžiku promění v ničivou zbraň!! Z tohoto důvodu je nutné použít k montáži dodaný spojovací materiál, nebo jeho předepsaný ekvivalent !! Některé zavěšené nádrže(ZTP) se opatřují ještě navíc pojistnými ocelovými pásy. 

Doporučujeme montáž nádrže i jejího příslušenství svěřit odborné firmě


Obsah balení

Pasport tlakové nádoby s výrobním číslem a datem výroby