Nádrž LPG toroidní ZTW630/220/52,5L interní, Firma GZWM

Kód produktu: ZTW630/220/51

Toroidní nádrž na vnitřní multiventil pro instalaci do kufru vozidla respektive do prohlubně pro rezervní kolo v podlaze kufru auta. Tato nádrž není určena pro montáž vně vozidla.

Dostupnost: do týdne

3 016 Kč bez DPH

3 650 Kč včetně DPH

Základní specifikace

  • Průměr nádrže je 630mm
  • Výška nádrže je 220mm
  • Objem nádrže je 52,5Litrů

Detailní popis

     Nádrž na zkapalněný propan-butan pro montáž do vozidel přestavěných na alternativní pohon LPG. Tato nádrž je konstrukcí určena pouze pro montáž do prostoru rezervního kola v prohlubni podlahy kufru vozidla. Má multiventil umístěný ve středové části nádrže. Přívodní trubka plnění i trubka vedení k motoru jsou vyvedeny spodem vně vozidla otvorem, který zároveň slouží k odvětrání prostoru multiventilu. Z toho důvodu je na vrchní části středu nádrže osazen kryt který je opatřen gumovým těsněním a přišroubován k nádrži tak, aby byla zajištěna těsnost a oddělení prostoru multiventilu od prostoru uvnitř automobilu. Tak je zajištěno, že při případném úniku LPG v prostoru multiventilu se plyn nedostane do vozidla, ale vždy odejde odvětráním do ovzduší. Tak je zajištěna maximální bezpečnost plynového systému která vysoce převyšuje standard běžný u benzínových, či naftových nádrží.

     Nádrž je ve vozidle připevněna ke karoserii dodanými šrouby s podložkami ke karoserii(dno kufru automobilu), případně je ješte po obvodu zapěněna montážní PU pěnou. Montáží je třeba věnovat zvýšenou pečlivost s ohledem na bezpečnost při případném nárazu vozidla při autonehodě. Naplněná nádrž má hmotnost až několik desítek kg. Přetížení při nárazu vozidla může způsobit vytržení neodborně namontované nádrže, která se v mžiku promění v ničivou zbraň!!

Doporučujeme montáž nádrže i jejího příslušenství svěřit odborné firmě

Obsah balení

Nádrž Upevňovací příslušenství (2 šrouby M12 s matkami a podložkami) Příslušenství pro odvětrání a vývod trubek Cu (plastový komínek) Pasport tlakové nádoby s výrobním číslem a datem výroby